Bierzemy udział w akcji Fundacji Pomocy Dzieciom "Kolorowy Świat", której celem jest przygotowanie jak najładniejszej, milutkiej przytulanki dla wcześniaków i noworodków zagrożonych zaburzeniami rozwoju. Zadania tego podjęły się dzieci z najstarszej grupy- Zerówki.

Zapraszamy do >>GALERII<<


Bierzemy udział w   siódmej edycji   akcji Mazowieckiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego KrzyżaGorączka Złota PCK „Detektyw Grosik”.

Akcja polega na zbieraniu złotych monet o nominale 1, 2, 5- groszowych, które po zważeniu i przeliczeniu zostaną przeznaczone dla najbardziej potrzebujących dzieci i młodzieży z Warszawy. W tym roku zebrane środki skierowane zostaną na akcję letnią dla dzieci oraz wyprawki szkolne.

Akcja trwa od 11 lutego do 25 maja. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

źródło: www.pck-warszawa.pl


Poczatek lutego rozpoczął się w Naszym Przedszkolu radośnie i tanecznie. 4 lutego Nasze przedszkolaki, jak co roku, miały okazję wziąć udział w Balu. W przepięknych, kolorowych i niekiedy bardzo pomysłowych przebraniach dzieciaki z zaangażowaniem i radością oddawały się karnawałowym tańcom i zabawom przy muzyce.

Zdjęcia z tego wydarzenia wkrótce w GALERII.


We wtorek 15 stycznia odwiedził nasze przedszkole teatrzyk „Blaszany bębenek” z przedstawieniem „Skarb to nie tylko złoto”. Aktorzy przybliżyli dzieciom wesołą historię dwójki krasnali- Baltazara i Trucusia, którzy na polecenie króla wyruszają do lasu, aby odnaleźć roślinę potrzebną do sporządzenia pewnej mikstury. Czeka ich po drodze wiele zabawnych ale i niebezpiecznych przygód…

Zapraszamy do >>GALERII<<